سازه سازان یزدان پاک

اجرا، تعمیرات و نگهداری با مدرنترین متدهای روز دنیا

سازه سازان یزدان پاک

فروش و اجرای کناف

سازه سازان یزدان پاک عامل مجاز فروش کناف یزد میباشد که بهمراه طراحی و اجرا خدمات بی نظیری برای هموطنان عزیز بوجود آورده که بهترین طرح ها در کوتاه ترین زمان و بهترین کیفیت را با کمترین قیمت اجرا مینماید.

فروش و اجرای کناففروش و اجرای کناففروش و اجرای کناففروش و اجرای کناففروش و اجرای کناففروش و اجرای کناففروش و اجرای کناففروش و اجرای کناف

فروش و اجرای کناف

یکی از فعالیت های شرکت سازه سازان یزدان پاک فروش و اجرای پنل های گچی (کناف) می باشد که در زمینه فروش این شرکت با توجه به همکاری با بهترین شرکت های تولید کننده انواع محصولات مربوط به این مقوله را با توجه به اهداف خریدار فراهم میکند.

در زمینه اجرا نیز با توجه به سابقه چندین ساله این شرکت در بحث طراحی داخلی و دکوراسیون و همچنین اجرای آن با استفاده از مهندسین زبده و مجریان کاربلد و با تجربه، بهترین نوع اجرا را در کمترین زمان ممکن پیاده کرده و با توجه به اهداف و ایده های کارفرما و نوع پروژه از قبیل مسکونی، تجاری، اداری و ... بهترین نوع خدمات را در این زمینه به کارفرمایان محترم ارایه میکند.

لازم به ذکر است که این شرکت نماینده فروش محصولات کناف یزد نیز می باشد.

از پروژه های این شرکت که کار طراحی و اجرای کناف آن را انجام داده است می توان به پروژه های سعادت آباد، شهران و ...اشاره کرد که در صفحه پروژه های انجام شده قابل رویت است.

مطالب مرتبط :
کنافیرانکناف یزدکنافسقف کنافکناف اماراتدیوار کنافطراحی کنافاجرای کنافمجری کنافطراحی دکور کنافطراحی و اجرای کنافنمایندگی فروش کناف

مشارکت در ساختبازسازی ساختمان

سازه سازان یزدان پاک