سازه سازان یزدان پاک

اجرا، تعمیرات و نگهداری با مدرنترین متدهای روز دنیا

سازه سازان یزدان پاک

طراحی و اجرای فاضلاب

اجرای فاضلاب -شرکت سازه سازان یزدان پاک طراح و مجری انواع سیستمهای لوله کشی فاضلاب شهری نظیر ادارات،کارخانجات،مجتمع ها و ساختمانهای لوکس با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت و بالاترین راندمان و توسط مجرب ترین نیروها می باشد.

طراحی و اجرای فاضلابطراحی و اجرای فاضلابطراحی و اجرای فاضلابطراحی و اجرای فاضلابطراحی و اجرای فاضلاب

طراحی و اجرای فاضلاب

سیستم لوله کشی فاضلاب در ساختمان یکی از مهمترین کارهای آن میباشد که باید ویژگی های خاصی داشته باشد. سیستمی که بتواند به طور کامل و صحیح فاضلاب را از تمام سرویس های بهداشتی و تجهیزات موجود در آن جمع آوری کرده و آن را به شبکه فاضلاب شهری ، شبکه های خصوصی منتهی به شبکه فاضلاب شهری ، مخازن سپتیک و دیگر نقاط تعیین شده منتقل نماید. 

به طور کلی یک سیستم فاضلاب ساختمانی هنگامی اصولی و منطبق با ضوابط خواهد بود که علاوه بر انتقال فاضلاب به محل های مورد اشاره، دارای ویژگی های زیر هم باشد. 

  • به حداقل رسانیدن امکان گرفتگی ،انسداد و نشت
  • ممانعت از ورود گازهای آلوده و بوهای ناخوشایند فاضلاب به درون ساختمان در همه شرایط
  • مجهز بودن به لوله های هواکش و هواکش دفع فاضلاب
  • دارا بودن امکان بازدید ،پاک کردن و زدودن گرفتگی های احتمالی در صورت نیاز(دریچه بازدید)
  • حفظ کارآئی در شرایط نشست ولرزش ساختمان

همچنین در سیستم لوله کشی فاضلاب از انواع مختلفی از لوله ها از جمله:لوله های پولیکا یا پی وی سی،لوله های پوش فیت،لوله های پلی اتیلن و... استفاده میشود که انتخاب هر کدام از این لوله ها با توجه به امکانات اقتصادی کارفرما بستگی دارد.

در همین راستا این شرکت خدمات مربوط به طراحی و اجرای انواع سیستم های جمع آوری فاضلاب را با استفاده از مهندسین مجرب و همچنین نوع کاربری ساختمان به بهترین شکل ممکن به کارفرمایان محترم ارایه می نماید.

از نمونه کارهای انجام شده در بحث طراحی و اجرای فاضلاب توسط این شرکت می توان به پروژه های جنت آباد، سوهانک، اقدسیه و ... که در صفحه پروژه های این شرکت قابل مشاهده می باشد، اشاره کرد.

مطالب مرتبط :
اجرای فاضلاباجرای فاضلاب اگواجرای فاضلاب شهریاجرای چاه فاضلاباجرای فاضلاب مسکونیاجرای فاضلاب اداریاجرای فاضلاب صنعتی

تاسیسات برودتی و تهویه مطبوعتاسیسات گرمایشی

سازه سازان یزدان پاک