سازه سازان یزدان پاک

اجرا، تعمیرات و نگهداری با مدرنترین متدهای روز دنیا

سازه سازان یزدان پاک

موتورخانه تهویه مطبوع اقدسیه

اجرای موتورخانه تهویه مطبوع در پروژه اقدسیه با بهترین و به روز ترین تجهیزات توسط این شرکت در حال انجام می باشد.

موتورخانه تهویه مطبوع اقدسیهموتورخانه تهویه مطبوع اقدسیهموتورخانه تهویه مطبوع اقدسیهموتورخانه تهویه مطبوع اقدسیهموتورخانه تهویه مطبوع اقدسیهموتورخانه تهویه مطبوع اقدسیهموتورخانه تهویه مطبوع اقدسیهموتورخانه تهویه مطبوع اقدسیهموتورخانه تهویه مطبوع اقدسیهموتورخانه تهویه مطبوع اقدسیه

اجرای موتورخانه تهویه مطبوع در اقدسیه


پروژه ساختمان یاس اقدسیه یکی از پروژه های در دست اجرای این شرکت میباشد که اجرا و نصب کلیه سیستم های مربوط به تاسیسات مکانیکی وسیستم های برودتی و تهویه مطبوع آن از قبیل لوله کشی سرد و گرم، لوله کشی فاضلاب، لوله کشی سیستم آتش نشانی، اجرای سیستم موتورخانه، نصب فن کویل و.... بر عهده شرکت سازه سازان یزدان پاک می باشد.

کلیه کار های مربوط به لوله کشی های این ساختمان تاکنون انجام شده و فقط کارهای مربوط به اجرای موتور خانه و نصب شیرآلات و سرویس های آن به علت عدم اتمام نازک کاری ساختمان باقی مانده است که منتظر اطلاع کارفرما برای شروع این امور می باشد.

در اجرای این پروژه از لوله های سوپر فیت برای لوله کشی فاضلاب و از لوله های پنج لایه برای لوله کشی سرد و گرم و لوله کشی سیستم تهویه مطبوع آن (فن کویل) استفاده شده است که همه با مدرنترین بست های لوله در جای خود ثابت نگه داشته شده اند.

مطالب مرتبط :
موتورخانهتهویه مطبوعاقدسیه

عایق کاری منابع گالوانیزهآب بندی چاله آسانسور در خیابان فرشته

سازه سازان یزدان پاک