سازه سازان یزدان پاک

اجرا، تعمیرات و نگهداری با مدرنترین متدهای روز دنیا

سازه سازان یزدان پاک

تاسیسات موتورخانه دانشگاه شهید بهشتی

این پروژه در دانشکده شیمی دانشگاه شهید بهشتی اجرا گردید. پروژه مربوط به اجرای تاسیسات مکانیکی مربوط به موتورخانه در این دانشکده می باشد.صفر تا صد پروژه توسط تیم متخصص و حرفه ای این شرکت انجام شد.

تاسیسات موتورخانه دانشگاه شهید بهشتیتاسیسات موتورخانه دانشگاه شهید بهشتیتاسیسات موتورخانه دانشگاه شهید بهشتیتاسیسات موتورخانه دانشگاه شهید بهشتیتاسیسات موتورخانه دانشگاه شهید بهشتیتاسیسات موتورخانه دانشگاه شهید بهشتیتاسیسات موتورخانه دانشگاه شهید بهشتیتاسیسات موتورخانه دانشگاه شهید بهشتیتاسیسات موتورخانه دانشگاه شهید بهشتیتاسیسات موتورخانه دانشگاه شهید بهشتی


پروژه تاسیسات مکانیکی دانشگاه شهید بهشتی

در این پروژه تمامی تاسیسات مکانیکی موتورخانه دانشکده شیمی در دانشگاه شهید بهشتی، از صفر تا صد توسط تیم متخصص و حرفه ای این شرکت انجام گرفت. طراحی و اجرای موتورخانه حرارتی و برودتی، نصب پمپ و دیگ فولادی و شیر آلات، نصب پمپ های فن کوئل و سیرکوله و هواساز، نصب بوستر پمپ، نصب منابع کوئلی همگی توسط این شرکت در طول این پروژه به انجام رسید.

شرکت سازه سازان یزدان پاک با دو دهه تجربه در زمینه تاسیسات ساختمانی و صنعتی خدمتگزار مشتریان عزیز می باشد. تمامی تاسیسات الکتریکی و تاسیسات مکانیکی با بهترین و بروز ترین قطعات و دستگاه های روز دنیا انجام می گیرد.

مطالب مرتبط :
تاسیسات مکانیکیتاسیسات موتورخانهطراحی موتورخانهنصب موتورخانه حرارتی و برودتیتاسیسات استخرتجریشفرمانیهنیاوراناقدسیهنصب منابع تغذیه

تغییر کاربری یک واحد در نیاوران

سازه سازان یزدان پاک