سازه سازان یزدان پاک

اجرا، تعمیرات و نگهداری با مدرنترین متدهای روز دنیا

سازه سازان یزدان پاک

بازسازی ساختمان آزادگان رایتل

در این پروژه با توجه به ایده های کارفرما (شرکت خدمات ارتباطی رایتل) بخشی از محیط اداری، سرویس های بهداشتی، موتورخانه و ... آن توسط شرکت سازه سازان یزدان پاک طراحی شده و با استفاده از بهترین مصالح و تجهیزات توسط پرسنل این شرکت به مرحله اجرا در آمده است.

بازسازی ساختمان آزادگان رایتلبازسازی ساختمان آزادگان رایتلبازسازی ساختمان آزادگان رایتلبازسازی ساختمان آزادگان رایتلبازسازی ساختمان آزادگان رایتلبازسازی ساختمان آزادگان رایتلبازسازی ساختمان آزادگان رایتل

بازسازی ساختمان آزادگان رایتل

ساختمان آزادگان شرکت خدمات ارتباطی رایتل یکی از ساختمان هایی است که وظیفه نگهداری از تاسیسات مکانیکی و برقی آن بر عهده این شرکت می باشد.در همین راستا یکی از کار های انجام شده برای این ساختمان طراحی داخلی و اجرای بخشی از محیط اداری آن بوده است که این شرکت با استفاده از مهندسین خود ابتدا آن را با توجه به ایده های کارفرما طراحی کرده و سپس آن را به مرحله اجرا در آورده است.

در اجرای این کار که شامل دفاتر اداری و سرویس های بهداشتی کارمندان بوده برای دیوارها از دیوارهای کاذب و پارتیشن، و برای سقف آن از پنل های گچی (کناف) استفاده شده است.همچنین برای اجرای تاسیسات آن نیز از لوله های پنج لایه و سوپرفیت استفاده شده است.

مطالب مرتبط :
رایتلبازسازیطراحینمای داخلیطراحی داخلیسرویس بهداشتیسقفسقف کاذبکناف

بازسازی ساختمان در زعفرانیهعایق کاری در دلیجان

سازه سازان یزدان پاک