سازه سازان یزدان پاک

اجرا، تعمیرات و نگهداری با مدرنترین متدهای روز دنیا

سازه سازان یزدان پاک

اجرای تاسیسات در اقدسیه

پروژه یاس اقدسیه یکی از پروژه های در دست اجرای شرکت سازه سازان یزدان پاک میباشد،که در 24 واحد است.استارت عملیات تاسیسات مکانیکی و برقی این پروزه در تاریخ پانزدهم دیماه 94 زده شد است.تاسیسات مکانیکی شامل فاضلاب،سرد و گرم،فن کویل و آتشنشانی به امام رسیده و نصب موتورخانه بعد از اتمام نازک کاری میباشد.

اجرای تاسیسات در اقدسیهاجرای تاسیسات در اقدسیهاجرای تاسیسات در اقدسیهاجرای تاسیسات در اقدسیهاجرای تاسیسات در اقدسیهاجرای تاسیسات در اقدسیهاجرای تاسیسات در اقدسیهاجرای تاسیسات در اقدسیهاجرای تاسیسات در اقدسیهاجرای تاسیسات در اقدسیهاجرای تاسیسات در اقدسیهاجرای تاسیسات در اقدسیهاجرای تاسیسات در اقدسیهاجرای تاسیسات در اقدسیهاجرای تاسیسات در اقدسیهاجرای تاسیسات در اقدسیهاجرای تاسیسات در اقدسیه

اجرای تاسیسات در اقدسیه

پروژه ساختمان یاس اقدسیه یکی از پروژه های در دست اجرای این شرکت میباشد که اجرا و نصب کلیه سیستم های مربوط به تاسیسات مکانیکی وسیستم های برودتی و تهویه مطبوع آن از قبیل لوله کشی سرد و گرم، لوله کشی فاضلاب، لوله کشی سیستم آتش نشانی، اجرای سیستم موتورخانه، نصب فن کویل و.... بر عهده شرکت سازه سازان یزدان پاک می باشد.

کلیه کار های مربوط به لوله کشی های این ساختمان تاکنون انجام شده و فقط کارهای مربوط به اجرای موتور خانه و نصب شیرآلات و سرویس های آن به علت عدم اتمام نازک کاری ساختمان باقی مانده است که منتظر اطلاع کارفرما برای شروع این امور می باشد.

در اجرای این پروژه از لوله های سوپر فیت برای لوله کشی فاضلاب و از لوله های پنج لایه برای لوله کشی سرد و گرم و لوله کشی سیستم تهویه مطبوع آن (فن کویل) استفاده شده است که همه با مدرنترین بست های لوله در جای خود ثابت نگه داشته شده اند.

مطالب مرتبط :
تاسیسات مکانیکیاجرای تاسیسات مکانیکی اقدسیهسرد و گرمگرمایشی سرمایشیفن کوئلموتورخانهفاضلاب

اجرای تاسیسات در سوهانک

سازه سازان یزدان پاک