سازه سازان یزدان پاک

اجرا، تعمیرات و نگهداری با مدرنترین متدهای روز دنیا

سازه سازان یزدان پاک

اجرای ابنیه در نواب

پروژه نواب یکی از پروژه های مشارکت در ساخت شرکت سازه سازان یزدان پاک میباشد که از تاریخ پانزدهم مردادماه شروع شده و اکنون در مرحله اجرای سقف پارکینگ میباشد.طراحی سازه،معماری و نما توسط این شرکت بوده و نیز اجرای تمامی مراحل ساخت نیز توسط این شرکت انجام میشود.این بنا در پنج طبقه میباشد.

اجرای ابنیه در نواباجرای ابنیه در نواباجرای ابنیه در نواباجرای ابنیه در نواباجرای ابنیه در نواباجرای ابنیه در نواباجرای ابنیه در نواباجرای ابنیه در نواباجرای ابنیه در نواب

پروژه ساختمان مسکونی نواب یکی از پروژه های مشارکت در ساخت این شرکت می باشد که کلیه کارهای آن اعم از تخریب، گود برداری، طراحی سازه، اجرا و کلیه کارهای مربوطه توسط مهندسین، تکنسین ها و کارگران عزیز این شرکت انجام شده است.

این پروژه شامل 5 طبقه می باشد که در کمتر از 8 ماه کلیه کار های آن انجام شده و واحد های آن آماده تحویل است.

این ساختمان مشتمل بر 5 طبقه شامل طبقه همکف به عنوان پارکینگ و 4 طبقه مسکونی روی پیلوت می باشد.طراحی واحدهای این پروژه به گونه ای است که تمامی فضا های آن اعم از اتاق خواب ها، پذیرایی، آشپزخانه و... دارای پنجره به سمت بیرون بود و از نور طبیعی بهره میبرند.

آسانسور به کار رفته در این ساختمان به گونه ای طراحی شده که به جای استفاده از کنتور برق سه فاز با استفاده از کنتور تک فاز عمل میکند و با توجه به نوع مصالح به کار رفته در ساختمان از قبیل پنجره های دو جداره، عایق های رطوبتی مخصوص و ... به بهره وری هر چه بیشتر انرژی کمک میکند.

همچنین از بهترین متریال موجود برای اجرای این ساختمان استفاده شده که همه این موارد باعث شده تا این ساختمان یکی از با کیفیت ترین سازه های منطقه، هر چند کوچک، باشد.

مطالب مرتبط :
مشارکت درساختاجرای سازهاجرای اسکلتاجرای ابنیهمدیریت پیمانپیمانکاریطراحی ساختماناجرای ساختمانطراحی داخلی

اجرای تاسیسات در سوهانکنگهداری ساختمان آزادگان رایتل

سازه سازان یزدان پاک