سازه سازان یزدان پاک

اجرا، تعمیرات و نگهداری با مدرنترین متدهای روز دنیا

سازه سازان یزدان پاک

نگهداری تاسیسات مکانیکی

این شرکت با بهره گیری از تکنیک های علمی،مهندسین زبده و نیروهای متخصص با شیوه های نوین بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت در امر نگهداری از ساختمانهای اداری،تجاری،مسکونی،ویلا ها و برجها ارایه مینماید.با نگهداری به موقع و صحیح از تجهیزات تاسیسات مکانیکی و برقی بالاترین بازدهی و عمر مفید را خواهید داشت.

نگهداری تاسیسات مکانیکینگهداری تاسیسات مکانیکینگهداری تاسیسات مکانیکینگهداری تاسیسات مکانیکینگهداری تاسیسات مکانیکینگهداری تاسیسات مکانیکینگهداری تاسیسات مکانیکینگهداری تاسیسات مکانیکینگهداری تاسیسات مکانیکینگهداری تاسیسات مکانیکینگهداری تاسیسات مکانیکینگهداری تاسیسات مکانیکینگهداری تاسیسات مکانیکینگهداری تاسیسات مکانیکینگهداری تاسیسات مکانیکینگهداری تاسیسات مکانیکی

نگهداری تاسیسات مکانیکی

با توجه به محدود بودن منابع انرژی جهان مدیریت بهره وری انرژی از درجه اهمیت بالایی قرار دارد به طوری که در تمام صنایع مهمترین دغدغه مهندسین کم کردن هر جه بیشتر مصرف انرژی و جلوگیری از هدرروی انرژی است.

صنعت ساختمان یکی از این صنایع میباشد که به منظور بهره وری در زمینه انرژی در طراحی،اجرا و همچنین نگهداری ساختمان ها نکات مهمی وجود دارد که همواره باید مدنظر مهندسین و تکنسین ها قرار گیرد.در طراحی و اجرای ساختمان نکاتی از قبیل مکان پنجره ها،درها،جایگذاری صحیح تاسیسات حرارتی و برودتی،جنس مصالح و ...باید رعایت شوند.اما بحث نگهداری ساختمان پس از اجرای ساختمان و شروع به کار آن شروع می شود.

یکی از مهمترین قسمت های ساختمان که همواره باید در تعمیرات و نگهداری آن ها توجه کرد تاسیسات مکانیکی ساختمان است.با توجه به محاسبات و بررسی های انجام شده با توجه به موقع، و درست به این مقوله حتی تا 35 درصد می تواند موجب کاهش مصرف انرژی و به تبع آن کاهش هزینه ها شود.

تعمیر و نگهداری تاسیسات مکانیکی شامل قسمت های زیر می شود:

  1. تاسیسات آبرسانی مانند پمپ ها،شیر ها و ...
  2. تاسیسات حرارتی مانند بویلر،منبع دو جداره،مشعل و ...
  3. تاسیات برودتی مانند چیلر،برج خنک کن،سختی گیر و...
  4. تاسیسات آسانسور مانند موتور،کابین و ....

با توجه به اهمییت امر تعمیرات و نگهداری تاسیسات این شرکت با استفاده از مجرب ترین تکنسین ها آماده ی خدمت رسانی به همه کارفرماها، ارگان ها و سازمان های مختلف می باشد

پروژه هایی که این شرکت وظیفه نگهداری و انجام تعمیرات آن را بر عهده دارد عبارتند از:ساختمان مرکزی رایتل، کارخانه پرگاسیران، ساختمان آزادگان رایتل و ... که در صفحه پروژه های در دست نگهداری این شرکت قابل رویت است.

مطالب مرتبط :
نگهداری و سرویسهای دوره اینگهداری تاسیساتنگهداری موتورخانهنگهداری استخر و جکوزینگهداری ساختماننگهداری برجنگهداری چیلرنگهداری هواساز

طراحی و اجرای استخر،سونا و جکوزیمشارکت در ساخت

سازه سازان یزدان پاک