سازه سازان یزدان پاک

اجرا، تعمیرات و نگهداری با مدرنترین متدهای روز دنیا

سازه سازان یزدان پاک

نگهداری ابنیه

نگهداری و مرمت ابنیه : سازه سازان یزدان پاک معتبرترین شرکت نگهداری و بازسازی ابنیه با متریال ممتاز با بیش از 30 سال تجربه

نگهداری ابنیه

نگهداری ابنیه و ساختمان

مدیریت نگهداری ابنیه و نگهداری تاسیسات ساختمان یكی از موضوعات مهم در مدیریت ساختمان می باشد، كه تاكنون در كشور ایران مورد توجه جدی قرار نگرفته است. بطور كلی دوره تعمیر و نگهداری ساختمان در حدود نود و پنج درصد دوره حیات یک ساختمان را از زمانی كه مفهوم ذهنی ساخت شكل می گیرد تا پایان عمر آن به خود اختصاص می دهد. با اعمال یك سیستم مناسب مدیریتی در بخش تعمیر و نگهداری نه تنها می توان كیفیت ساختمان را افزایش داد بلكه امكان بهینه سازی هزینه ها نیز فراهم می گردد. بدیهی است با توجه به این مطلب تعمیر و نگهداری ساختمان و مدیریت آن از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

تعمیر و نگهداری ساختمان را به طور کلی میتوان به دو دسته تقسیم کرد

1- تعمیر و نگهداری سازه اصلی ساختمان که شامل دیوارهای داخلی،دیوارهای مشاعات،راه پله،کفپوش ها، سقف های اصلی،سقف های کاذب و ....میشود

2- تعمیر و نگهداری تاسیسات مکانیکی و برقی ساختمان که خود شامل بخش های متعددی از قبیل سیستم های گرمایشی و سرمایشی،موتورخانه،تابلوهای برق و ..... میباشد. به عنوان نمونه تاسیسات موتور خانه که شامل دیگ ها،چیلرها،الکتروموتورها،پمپ ها،شیرها،برج های خنک کن و منابع انبساط مییباشد اگر به صورت منظم بررسی شود تاثیر به سزایی بر کاهش مصرف انرژی داشته و همچنین موجب کاهش هزینه های جاری ساختمان میگردد.

در راستای اهداف ذکر شده فوق، این شرکت با استفاده از کارشناسان و تکنسین های زبده امکان ارایه هر چه بهتر این خدمات را برای مالکان و سازمان های مختلف فراهم آورده است.

از نمونه ساختمان های در دست نگهداری این شرکت می توان به پروژه های ساختمان مرکزی رایتل و ساختمان آزادگان رایتل اشاره کرد.

مطالب مرتبط :
تعمیرات و محافظت از ابنیهتعمیرات ابنیهنگهداری ابنیهمحافظت از ابنیهنگهداری تاسیساتچیلردیگبرج خنک کنتاسیسات برقیتابلو برق

اجرای ابنیهتاسیسات برودتی و تهویه مطبوع

سازه سازان یزدان پاک