سازه سازان یزدان پاک

اجرا، تعمیرات و نگهداری با مدرنترین متدهای روز دنیا

سازه سازان یزدان پاک

مشارکت در ساخت

شرکت سازه سازان یزدان پاک با توجه به نیاز شهروندان عزیز در جهت نوسازی ساختمان های فرسوده اقدام به سرمایه گذاری و مشارکت در ساخت مینماید.با توجه به اینکه خرید و فروش مسکن در رکود بوده، این شرکت با بهره وری از متد جدید سعی در ایجاد شرایطی کرده که مالکان محترم ازساختمانی مدرن با سود خوب بهرمند شوند.

مشارکت در ساختمشارکت در ساختمشارکت در ساختمشارکت در ساختمشارکت در ساختمشارکت در ساختمشارکت در ساختمشارکت در ساختمشارکت در ساختمشارکت در ساخت

مشارکت در ساخت

مشارکت در ساخت یکی از راههایی است که مالکان محترم جهت نوسازی ساختمان های خود اعم از مسکونی، تجاری و اداری و ... میباشد.

در این روش بر اساس موقعیت ملک و ارزش ریالی و ضوابط شهرسازی مالکین و سازندگان توافق نامه ای با هم به امضاء میرسانند که طی آن سازنده موظف میگردد طی مدت مقرر اقدام به اخذ جواز، تخلیه ملک، تخریب، نوسازی، تهیه سند و تحویل به مالکان شود، با این شرط که درصدی از ملک را سازنده جهت دستمزد از مالک تحویل میگیرد.

با توجه به رکود اقتصادی چند سال گذشته عده ای از سازندگان منصرف شده و عده ای با سختی های زیاد این راه را طی میکنند.

در طول سنوات گذشته قیمت ملک افزایشی نداشته و با توجه به افزایش قیمت مصالح ساختمانی و تعرفه های آب، برق، گاز، شهرداری و ... حفظ کیفیت ساخت را برای سازندگان بسیار مشکل نموده است.

از طرفی مشکل خرید و فروش مسکن باعث شده سرمایه در گردش سازندگان با مشکل مواجه شده و نتوانند ظرف مدت معین اقدام به سازندگی نمایند.

با توجه به اینکه هم اکنون مشارکت در ساخت به صورت کاملا سنتی توسط مشاورین املاک انجام میپذرد، این شرکت با تکیه بر توانمندی های خود و اصول تجارت شروع به بهینه کردن شرایط و ایجاد قوانین جدید جهت بهبود در کیفیت و سودآوری مطلوب برای مالکان محترم نموده است.

مشارکت در ساخت

استفاده از مهندسین متخصص و نیرو های مجرب در کنار طراحی داخلی مناسب با کاربری، تامین نور مکفی، عدم فضای نامناسب،استفاده از متریال مدرن و شیک و نمای زیبا باعث میشود که ساختمانی متمایز از بقیه ساختمان ها داشته باشید که این امر منجر به افزایش قیمت هم برای مالکان محترم و هم سازندگان شود.

سازه سازان یزدان پاک مجری طرحهای عمرانی و مشارکت در ساخت با رزومه عالی در خدمت شهروندان محترم میباشد.

از پروژه هایی که این شرکت در ساخت آن مشارکت داشته می توان به ساختمان نواب اشاره کرد.

مطالب مرتبط :
مشارکت در ساختمشارکتسازنده معتبرسازنده معتبر در منطقه10سازنده معتبر در منطقه5سازنده معتبر در منطقه 1مدیریت پیمانمشارکت در ساخت تجاری

نگهداری تاسیسات مکانیکیفروش و اجرای کناف

سازه سازان یزدان پاک