سازه سازان یزدان پاک

اجرا، تعمیرات و نگهداری با مدرنترین متدهای روز دنیا

سازه سازان یزدان پاک

عایق رطوبتی ساختمان

یکی از خدمات شرکت تولید و اجرای عایق های رطوبتی برای انواع قسمت های ساختمان می باشد. عایق های رطوبتی پلیمری پایه آب با بالاترین کیفیت و دارنده گواهینامه تاییدیه کیفیت از آزمایشگاه رازی وارائه دهنده ضمانتنامه اجرایی

عایق رطوبتی ساختمان

عایق رطوبتی

مسئله آب بندی یا عایق بندی ساختمان از دیرباز مورد توجه انسان بوده است. نیاز به حفاظت از خود و خانه ی خود در برابر باران و برف، بالا بردن دوام ساختمان ها، کاهش هزینه تعمیرات ساختمان و ...همیشه انسان را وادار به استفاده از عایق رطوبتی برای ساختمان یا خانه ی خود کرده است. در طی این مسیر طولانی از عایق ها بسیار تغییر و تحول یافته اند. از قیر و گونی تا عایق های سفید بام.

انواع عایق رطوبتی

  • قیروگونی
  • ایزوگام
  • عایق های رطوبتی پلیمری
  • عایق رطوبتی پایه سیمان
  • عایق رطوبتی پیش ساخته
  • عایق رطوبتی نفوذی
  • عایق رطوبتی نانو

هر یک از این عایق ها دارای مزایا و معایبی هستند و هر یک برای برخی قسمت های ساختمان پر کاربرد ترند. اما بطور کلی می توان گفت روند عایق های ساختمانی از قیر و گونی به سمت ایزوگام رفت. و اکنون نزدیک به دو دهه است که عایق های پلیمری جایگزین ایزوگام و قیرگونی شده است. باید دانست که مهم ترین مزیت عایق های پلیمری اینست که فرایند ساخت این عایق ها به محیط زیست صدمه وارد نمی کند و نسبت به عایق های پایه قیر و ایزوگام، سلامت بیشتری ارائه می دهد زیرا  بخارات مواد فرار سمی آن نزدیک به صفر است.

شرکت سازه سازان یزدان پاک نزدیک به یک دهه است که به تولید و اجرای عایق های رطوبتی پلیمری پایه آب پرداخته است. عایق های مختلفی برای قسمت های مختلف ساختمان در نظر گرفته شده و تمامی محصولات دارای گواهینامه تاییدیه کیفیت از مرکز پژوهش متالورژی رازی است. تیم اجرایی این شرکت خدمات اجرا، نگهداری و تعمیرات را نیز ارائه می دهد و تمامی عایق ها درای ضمانتنامه اجرایی می باشند.

مطالب مرتبط :
عایق رطوبتیعایق نانوعایق بامعایق سفید بامایزوگامعایق پلیمریقیروگونیچسب آب بندیخمیر درزگیریعایق نماآب بندی نماعایق استخررنگ ضد آب

طراحی و اجرای روف گاردنایمنی در ساختمان

سازه سازان یزدان پاک