سازه سازان یزدان پاک

اجرا، تعمیرات و نگهداری با مدرنترین متدهای روز دنیا

سازه سازان یزدان پاک

طراحی و بازسازی داخلی

تغییر دکوراسیون،بازسازی،طراحی داخلی اماکن اداری،تجاری و مسکونی با ارایه نقشه 3d توسط تیم مهندسی این شرکت انجام میشود. کلیه عملیات شامل تخریب،سازه،سفتکاری،تاسیسات مکانیکی و برقی،نازک کاری، کناف،دیوار و سقف کاذب و نقاشی توسط پرسنل این شرکت با بهترین کیقیت و نازلترین قیمت در کوتاهترین زمان اجرا میگردد

طراحی و بازسازی داخلیطراحی و بازسازی داخلیطراحی و بازسازی داخلیطراحی و بازسازی داخلیطراحی و بازسازی داخلیطراحی و بازسازی داخلیطراحی و بازسازی داخلی

طراحی و بازسازی داخلی

هر ساختمان با هر نوع کاربری اعم از مسکونی،تجاری،اداری و.... پس از این که چند سالی از عمرش گذشت و به تعبیری قدیمی شد نیاز به تعمیراتی دارد که این تعمیرات می تواند شامل تغییرات کلی از قبیل تغییر نقشه،جابه جایی دیوارها و...باشد و یا فقط به نوسازی ظاهر و نمای داخلی و خارجی ساختمان بسنده شود. 

البته بازسازی و نو سازی ساختمان فقط شامل ساختمان های قدیمی نبوده و گاهی افراد نیاز دارند که فضای منزل یا محل کار خود و... را در راستای ایجاد تغییرات مطلوب روحی و... از نو بسازند.

با توجه به دلایل بالا پس از این که بازسازی ساختمان قطعی شد این کار را می توان به مراحل زیر تقسیم کرد:

 1. طراحی مجدد سازه با توجه به شرایط ساختمان و انتظارات کارفرما
 2. تخریب که پس از طراحی و در صورت نیاز می تواند شامل تخریب دیوارها،پنجره ها و ... باشد.
 3. ساخت مجدد دیوارها و جدارها با توجه به نقشه جدید
 4. اجرای مجدد تاسیسات مکانیکی و برقی در صورت نیاز
 5. اجرای نمای داخلی جدید با توجه به طراحی اولیه که می تواند شامل گچ کاری دیوارها و سقف ها،نقاشی،اجرای کاغذ دیواری،انواع سقف کاذب،تزیینات با سنگ های دکوراتیو، تزیینات شیشه ای، اجرای پارکت،سرامیک،سنگ،قرنیز و... باشد.
 6. اجرای نمای خارجی ساختمان در صورت نیاز

به همین منظور این شرکت با استفاده از طراحان و معماران حرفه ای آماده ی ارایه خدمات به همه ی کارفرمایان محترم در زمینه طراحی و اجرای بازسازی و نوسازی انواع ساختمان می باشد.

از نمونه کارهای این شرکت در زمینه طراحی داخلی و بازسازی میتوان به پروژه های ساختمان آزادگان رایتل، ساختمان زعفرانیه و ...  که در صفحه پروژه های انجام شده این شرکت قابل بازدید است اشاره کرد.

مطالب مرتبط :
طراحی داخلیدیزایندکوراسیون داخلیمعماریبازسازیتغییرات دکوراسیونطراحی سه بعدیطراحی 3D3Dمکسطراحی نماطراحی دکورطراحی و اجرای کناف

طراحی و اجرای آبرسانی سرد و گرمطراحی و اجرای استخر،سونا و جکوزی

سازه سازان یزدان پاک