سازه سازان یزدان پاک

اجرا، تعمیرات و نگهداری با مدرنترین متدهای روز دنیا

سازه سازان یزدان پاک

بازسازی ساختمان

در بعضی مواقع صاحبان املاک به دلایل متعدد احساس به تغییر و بازسازی ملک خود می کنند که این بازسازی می تواند شامل یک نقاشی ساده و یا تغییر کامل دیوارها، ابعاد، سقف و ... باشد.با توجه به این موارد شرکت سازه سازان یزدان پاک آماده خدمت رسانی در اجرای تمامی امور مربوط به بازسازی ساختمان می باشد.

بازسازی ساختمانبازسازی ساختمانبازسازی ساختمانبازسازی ساختمان

بازسازی خانه و ساختمان

به همان اندازه که ساخت یک بنای نوساز با کیفیت نیاز به دانش روز و تجربه بالایی است، بازسازی یک ساختمان نیز به به این عوامل نیاز دارد تا بهترین بهره وری را برای ما فراهم آورد.

در بازسازی ساختمان بسته به این که این بازسازی شامل چه بخش ها و چه تغییراتی باشد نیازمند توجه به نکات بسیار زیادی است که به طور کلی می توان به دو مورد اصلی زیر که هرکدام خود، شامل موارد زیادی می شوند اشاره کرد.

  1. بنای اولیه دارای چه ویژگی هایی از قبیل مصالح، طراحی، کاربری و .... بوده است.
  2.  سازه ای که پس از بازسازی به بهره برداری می رسد دارای چه ویژگی هایی باشد.

حال با توجه به نکات ذکر شده، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از مهندسین و پرسنل با تجربه خدمات مربوط به بازسازی خانه و املاک از تخریب، اجرای تاسیسات مکانیکی، اجرای تاسیسات برقی، اجرای انواع کف و آب بندی و عایق رطوبتی ... را به بهترین شکل ممکن و با توجه به خواسته های کارفرما ارایه می دهد.

مفهوم کلی بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان مجموعه عملیاتی است که جهت نوسازی، تغییر دکوراسیون، نقشه داخلی، نمای بیرون ساختمان هایی که مدتی از عمر آنها میگذرد، انجام میگیرد. بازسازی ساختمان را میتوان به دو بخش بازسازی خانه (داخل منزل) و بیرون آن؛ شامل راهرو، حیاط، پشت بام، پارکینگ تقسیم نمود. 

بازسازی داخلی منزل

بازسازی داخل منزل شامل نقاشی، گچ بری و کاغذ کردن دیوار ها ،نوسازی و تغییر کابینت های آشپزخانه و کفپوش و پارکت، کاشی کاری حمام، دستشویی و آشپزخانه ، تعویض لوله ها ، نوسازی درب و پنجره ها و... میشود.

بازسازی بیرونی منزل

این نوع بازسازی شامل تعمیرات و سرویس موتوخانه و پکیج های سرمایشی و گرمایشی، عایق کاری و تعویض موزاییک و سنگ پارکینک، حیاط و پشت بام، تعویض درب ها و پنجره ها، تعمیر و نوسازی نمای سنگی وسیمانی ساختمان، نقاشی و رنگ دیوار و نرده ها، جابجایی باغچه و ... میباشد.

فواید و مزایای بازسازی ساختمان

تجهیزات و بنای ساختمانی پس از مدتی قدیمی، فرسوده و خراب میشوند و ظاهر زیبای اولیه خود را از دست میدهند. بهترین راه حل برای بهبود چنین وضعیتی، بازسازی و ترمیم ساختمان میباشد. شرکت بازسازی ساختمان تهران، کلیه خدمات نوسازی و تعمیرات اساسی تأسیسات موتورخانه و سیستم گرمایش و سرمایش، تعویض لوله کشی منازل، پنجره و درب ها را ارائه مینماید که موجب بازدهی بیشتر، صرفه جویی در مصرف آب، برق و گاز و به دنبال آن کم شدن هزینه ها میشود.

همچنین ایجاد تغییرات کلی یا جزئی در طراحی و نقشه داخل خانه و نوسازی آشپزخانه، سرویس های بهداشتی فضای مناسب تری را برای زندگی در آرامش و آسایش فراهم می آورد.

بازسازی اصولی و استاندارد ساختمان

استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد و مصالح ساختمانی در تعمیرات و بازسازی ساختمان بسیار حائز اهمیت است و تضمین کننده ایمنی وکیفیت بازسازی و تعمیرات انجام شده میباشد. بازسازی و ایجاد هر تغییری در ساختمان باید به گونه ای باشد که به اسکلت اصلی ساختمان آسیبی وارد نشود؛ به علاوه بار اضافی بر روی ساختمان تحمیل نگردد. شرکت بازسازی ساختمان تهران، معتبرترین و مطمئن ترین شرکت خدمات تعمیرات و بازسازی خانه و ساختمان در تهران با رعایت اصول و استاندارد های ساختمان سازی، آمادگی خود را برای اجرای پروژه های بازسازی و تعمیرات ساختمانی اعلام مینماید.

خدمات بازسازی خانه در تهران

شرکت بازسازی ساختمان تهران - سازه سازان یزدان پاک - با مدیریت و برنامه ریزی دقیق، تجهیزات پیشرفته، متخصصان ساختمانی و کارگران ماهر پروژه بازسازی و نوسازی ساختمان های مسکونی، اداری و غیره را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن در تمامی مناطق 22 گانه تهران ارائه مینماید.

مطالب مرتبط :
بازسازیبازسازی ساختمانطراحی داخلیطراحی دکوراسیونطراحی سه بعدیاجرای سقف کاذب

فروش و اجرای کنافایمنی ، بهداشت ، محیط زیست

سازه سازان یزدان پاک