سازه سازان یزدان پاک

اجرا، تعمیرات و نگهداری با مدرنترین متدهای روز دنیا

سازه سازان یزدان پاک

نگهداری ساختمان مرکزی رایتل

پروژه ساختمان مرکزی رایتل، یکی از ساختمانهای تحت نگهداری این شرکت بوده که طی سنوات گذشته این شرکت موفق به کسب تاییدیه کیفیت فنی تاسیسات، ابنیه از شرکت رایتل شده و عملکرد این شرکت از طرف شرکت رایتل مطلوب ارزیابی شده است،همچنین مفتخر است که ایراداتی که در طراحی و اجرای ساختمان وجود داشته برطرف کند.

نگهداری ساختمان مرکزی رایتلنگهداری ساختمان مرکزی رایتلنگهداری ساختمان مرکزی رایتلنگهداری ساختمان مرکزی رایتلنگهداری ساختمان مرکزی رایتلنگهداری ساختمان مرکزی رایتلنگهداری ساختمان مرکزی رایتلنگهداری ساختمان مرکزی رایتلنگهداری ساختمان مرکزی رایتلنگهداری ساختمان مرکزی رایتل

نگهداری ساختمان مرکزی رایتل

ساختمان مرکزی رایتل در حقیقت شامل دو ساختمان که یکی به عنوان ساختمان مرکزی و دیگری ساختمان صداقت است، می باشد.این دو ساختمان مربوط به امور اداری این شرکت می باشند که به فاصله 30 متر از یکدیگر قرار دارند و هر کدام دارای تاسیسات مکانیکی مجزا می باشند.

ساختمان مرکزی این شرکت دارای دو عدد دیگ، دو عدد چیلر، دو عدد هواساز،دیزل ژنراتور،  چندین پمپ و ... می باشد که کارهای مربوط به تعمیر، راه اندازی آن ها به صورت شبانه روزی توسط تکنسین های این شرکت به بهترین نحو ممکن و در کمترین زمان انجام میگیرد.

ساختمان صداقت نیز دارای تاسیسات مکانیکی کمتری نسبت به ساختمان مرکزی می باشد که دارای یک عدد دیگ، یک عدد چیلر، دیزل ژنراتور برق و ... می باشد که امور مربوط به نگهداری تاسیسات مکانیکی آن نیز توسط پرسنل این شرکت به صورت شبانه روزی انجام میگیرد.

مطالب مرتبط :
نگهداری تاسیسات مکانیکی و برقینگهداری و سرویسهای دوره اینگهداری تاسیساتنگهداری ابنیهنگهداری یو پی اسنگهداری ژنراتورنگهداری شبکه آی تی

نگهداری ساختمان آزادگان رایتلاجرای تاسیسات در جنت آباد

سازه سازان یزدان پاک