سازه سازان یزدان پاک

اجرا، تعمیرات و نگهداری با مدرنترین متدهای روز دنیا

سازه سازان یزدان پاک

بازسازی ساختمان در زعفرانیه

این پروژه در مهر ماه سال 1392 شروع شده و ظرف مدت 6 ماه به پایان رسید.تمامی کارهای این پروژه شامل تخریب، طراحی، اجرای تاسیسات از قبیل لوله کشی ها، برق کشی، نصب موتور خانه و ... بر عهده شرکت سازه سازان یزدان پاک بوده که با توجه به نظرات کارفرما به بهترین شکل ممکن اجرا شده است.

بازسازی ساختمان در زعفرانیهبازسازی ساختمان در زعفرانیهبازسازی ساختمان در زعفرانیهبازسازی ساختمان در زعفرانیهبازسازی ساختمان در زعفرانیهبازسازی ساختمان در زعفرانیهبازسازی ساختمان در زعفرانیهبازسازی ساختمان در زعفرانیه

بازسازی ساختمان در زعفرانیه

بازسازی این ساختمان در واقع ادامه کار نیمه تمام آن بود که تا قسمتی از سفت کاری آن انجام شده بود و همانگونه پس از چند سال به دست این شرکت سپرده شد و مابقی کار از قبیل اجرای تاسیسات مکانیکی و برقی، اجرای نرم کاری و تمامی مراحل کار تا پایان پروژه در دست این شرکت بود.

این پروژه به زیر بنای 350 متر مربع به صورت دوبلکس طراحی شده بود که این شرکت ابتدا دیوارهای باقی مانده را بر اساس طراحی از قبل انجام شده با آجرهای فشاری اجرا کرده و سپس در اجرای لوله کشی های مربوط به سیتم آبرسانی و تهویه مطبوع آن را با توجه به درخواست کارفرما با لوله های پلاستیکی سفید اجرا کرده و از لوله های پی وی سی (پلیکا) برای اجرای تاسیسات فاضلاب آن استفاده کرده است.

اجرای تاسیسات برقی آن نیز با استفاده از متریال تهیه شده توسط کارفرما پس از اتمام کار لوله کشی ها آغاز شد و پس از مدتی کوتاه به پایان رسید.

در مرحله بعد همزمان پس از تست لوله کشی ها و سیستم برق رسانی کار اجرای نمای بیرونی ساختمان با استفاده از سنگهای بسیار زیبا و اجرای موتورخانه ساختمان در زیرزمین شروع شد.

پس از اجرای موتورخانه و نمای خارجی ساختمان کار مربوط به اجرای نازک کاری داخلی ساختمان با توجه به طراحی های انجام شده آغاز شد که با استفاده از پنل های گچی ( کناف ) پس از مدت کوتاهی به پایان رسید.

در مراحل آخر کار نیز کار اجرای کف ساختمان با استفاده از سنگهای زیبا انجام شده و پس از اجرای کف، کار نقاشی ساختمان بر طبق ایده های کارفرما انجام شد.

در پایان کار نیز با اجرای دکوراسیون داخلی شامل کابینت ها، کمدهای دیواری و ... وهمچنین نصب شیرآلات و لوازم بهداشتی پس از حدود 6 ماه این پروژه به اتمام رسید و آماده بهره برداری شد.

مطالب مرتبط :
طراحیطراحی داخلینماطراحی نمااجرای نمای داخلیسقفسقف کاذببازسازینما سنگیتاسیسات مکانیکیلوله کشیبرق کشی

طراحی داخلی ساختمان در شهرانبازسازی ساختمان آزادگان رایتل

سازه سازان یزدان پاک